- XXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

- Liliana Szafran I miejcse (forma przestrzenna), Claudia TonetI miejcse (malarstwo na szkle), Zosia Adamczyk - II miejsce (makieta) oraz wyróżnienie (ceramika) Jagoda Czyż - III miejsce (rysunek).

Wyróżnienie  również otrzymali:

Marcelina Adamus (rysunek) ,Paulina Fęglerski (kolaż)  i Wiktor Kałuża (prezentacja)

Opiekun: p. Elżbieta Ratajska

- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego : Paulina Kutny – finalistka. Opiekun: p. Monika Zając

- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego : Tomasz Konieczny – laureat. Opiekun: Renata Sadowska

- XIX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek -  w grupie młodszej; Anna Pławny – II miejsce w kategorii "solista”; II miejsce - w kategorii "grupa" - Anna Bednarska, Kornelia Steffek, Zofia Goch, Filip Wisła, Jeremiasz Szyma i Mieszko Gajewicz na pianinie z klasy II b.  W grupie starszej: Maria Kolonko - II miejsce w kategorii "solista"; Zofia Adamczyk i Pola Orłowska - III miejsce w kategorii "duet"

Opiekunowie: p. E.Ratajska, p. E. Wawak

- V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Singalong Movie Themes” - zespół w składzie: Aleksandra Juraszek, Jagoda Czyż oraz Zofia Adamczyk – II miejsce

Opiekun: p. Gabriela Nachyła.

- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zwierzęta w literaturze dziecięcej": I miejsce - Zofia Smolec, Szymon Bujok; II miejsce Mieszko Grajewicz, Karol Klimczak; III miejsce Kamila Krakowska; Wyróżnienie: Laura Kulwicka

Opiekun: p.A.Koczwara, D.Haczek