REKRUTACJA DO KLASY I

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że zapisy do klas pierwszych prowadzone będą w systemie elektronicznym.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się:

• dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 23 – z urzędu;
  • dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 23 – jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego.

W przypadku wyboru innej szkoły niż szkoła obwodowa, rodzice są proszeni o przekazanie informacji do sekretariatu szkoły, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej

można uzyskać pod nr telefonu 33 811 40 13

Z A P R A S Z A M Y !!!