SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

Nasza Szkoła została zaproszona do wzięcia udziału w projekcie badawczym „Młode Głowy”, realizowanym przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Ma on na celu szerokie zbadanie stanu psychicznego dzisiejszej młodzieży, a następnie stworzenie praktycznych rekomendacji wspierających młodzież oraz przygotowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla młodych ludzi, rodziców i nauczycieli.

Badanie ma charakter ilościowy i jest realizowane za pomocą kwestionariusza ankiety internetowej. Głównym celem działań jest dokonanie oceny poziomu poczucia własnej wartości oraz sprawczości przez młodzież szkolną z uwzględnieniem czasu zdalnej edukacji i pandemii koronawirusa.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi załączonymi w poniższym linku: