BĄDŹ I TY BEZPIECZNY

09-11-2019 19:43 profilaktyka i wychowanie

7 listopada 2019 roku uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w imprezie edukacyjnej "Bądź i Ty bezpieczny" przygotowanej wspólnie przez Komendę Miejską Policji oraz Fundację na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku - Białej, która odbyła się w Zespole Szkół Samochodowych przy ulicy Filarowej w Bielsku - Białej.

Głównym celem akcji jest promowanie elementów odblaskowych, a przez to podniesienie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza dzieci. Uczniowie oglądali, przedstawienie teatralne, które poruszało kwestię  bezpiecznej drogi do szkoły, pokaz odzieży z elementami odblaskowymi, a także uczestniczyli  w zabawach i konkursach. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało elementy odblaskowe, książeczkę edukacyjną  "Bądź bezpieczny na drodze" oraz słodką niespodziankę.