CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

06-05-2024 12:14 sport
25 kwietnia rozpoczął się cykl miejskich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody te skierowane są do wszystkich uczniów z roczników 2011 i młodszych. Wystarczy trochę chęci, wypełnienia kartki startowej do właściwej konkurencji i wystartowania. Może to początek to rozpoczęcia zabawy w lekką atletykę i nie tylko.
19 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Czwartku. Wielu z nich zadeklarowało, że chce ponownie wystartować.
Zosia SMOLEC i Janek GOLONKA z 5 klasy oraz debiutujący Kacper FIDYT z 4 klasy to nasi czwartkowi medaliści.
Zosia była najlepsza na 60m i w skoku w dal w roczniku 2012; Janek - zwyciężył w skoku w dal również rocznik 2012 a Kacper zdobył srebrny medal w skoku w dal w kategorii 2013 i młodsi.
Jako organizator i nauczycielka WF bardzo się cieszę ze startów i osiągniętych wyników :)
Szczególnie dziękuję Rodzicom za zaangażowanie /dowiezienie na stadion w Wapiennicy/.
Liczę na dalszą współpracę.
Kolejny start 9 maja.
Katarzyna Dobija