DZIECI DLA DZIECI NA DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 2b pod opieką Pani Eweliny Wawak przygotowali niespodziankę dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.

Przez chwilę sala lekcyjna stała się prawdziwą sceną. Drugoklasiści zaprezentowali krótki spektakl pt. „Kot w butach”.

Przedstawienie było utrzymane w ścisłej tajemnicy, dlatego nasi najmłodsi uczniowie - czyli goście z klas 1a i 1b pod opieką Pani Sabiny Szendery mieli prawdziwą niespodziankę!

Warte uwagi jest, ze mali aktorzy przez kilka tygodni tworzyli własnoręcznie elementy scenografii do spektaklu.

To wspaniałe, gdy najmłodsi integrują się przez sztukę!

Można stwierdzić, że i aktorzy i widzowie bawili się świetnie. Pod koniec spotkania słychać było gorące oklaski. :)

Dziękujemy Rodzicom klasy 2b, którzy współpracowali z wychowawcą w przygotowaniu kostiumów oraz przy treningu aktorskim.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII