JASEŁKA

Magia świąt trwa u nas nieco dłużej...

Choć Święta już minęły w naszej szkole niezwykła aura trwa nadal.

Wszystko to za sprawą "Jasełek", które przygotowała klasa 5a i 3b.

Uczniowie byli świadkami walki dobra ze złem...Diabelskie siły tym razem nie zdołały powstrzymać anielskich zastępów i Święta zostały uratowane, a w ludzkich sercach zagościła miłość i pokój.

Życzmy sobie, aby towarzyszyły nam one w nadchodzącym roku!

Całość uświetnił przepiękny śpiew uczennicy Marty Kamieńskiej przy akompaniamencie keyboardu oraz pastorałki wykonane przez klasę 3b.

Na widowni mieliśmy okazję gościć nie tylko Dyrekcję, nauczycieli i wszystkich uczniów naszej szkoły, ale także Rdziców uczniów oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Całość została przygotowana pod opieką Pani Gabrieli Nachyły oraz Eweliny Wawak