JESIENNY RAJD KLAS I - IV

19-10-2019 16:08 imprezy i uroczystości

Jesienny rajd w letniej aurze…
Tak najlepiej opisać dzień 17. października. Wówczas nasi uczniowie wzięli udział w Jesiennym Rajdzie Szkolnym.
Najmłodsi wraz z wychowawcami i chętnymi do turystycznych wyzwań Rodzicami udali się na Dębowiec.
Tuż przy schronisku byliśmy już około godziny 9.30. Tam czekała na uczniów moc atrakcji przygotowanych przez naszego ulubionego przyrodnika – Panią Monikę Zając.
Klasy rywalizowały w konkurencjach przedmiotowych, dlatego każdy mógł znaleźć pole do popisu, aby wykazać się swoimi mocnymi stronami.
Miło było patrzeć na zaangażowanie uczniów…serce rośnie i chciałoby się zakrzyknąć: „Hej, przygodo!”
Po wyczerpującej wędrówce był także czas na drugie śniadanie na świeżym powietrzu…cieszymy się, że nasi Uczniowie i ich Opiekunowie pamiętają o zdrowym jedzonku nawet na wycieczkach.
Wszak w zdrowym ciele zdrowy duch!

E.W.