KOLEJNI FINALIŚCI Z BIOLOGII W NASZEJ SZKOLE

16-04-2024 20:17 konkursy

Natalia Zontek z klasy 8 oraz Filip Wisła z klasy 6b uzyskali tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii.

Finaliści wykazali się ogromną pracą, zaangażowaniem i pasją do nauki tego przedmiotu co zaowocowało wyjątkowym sukcesem. Należy podkreślić, że będąc dopiero w klasie szóstej Filip rewelacyjnie opanował wiadomości nie tylko z zakresu szkoły podstawowej ale i ponadpodstawowej.

Gratulacje dla Natalii i Filipa oraz ich rodziców!

Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu talentu.

M.Z.