ZACZYNAMY ROK SZKOLNY 2023/2024

08-09-2023 8:31 imprezy i uroczystości

Tegoroczne rozpoczęcie nauki w szkole odbyło się nieco później, niż zwykle, bo czwartego września. Dzięki temu uczniom wydłużyły się wakacje i naprawdę wypoczęci wrócili w szkolne mury. Jedni z końca wakacji się cieszyli, inni narzekali, że to już…

Inaugurację roku szkolnego 2023/2024 uświetniła akademia, przygotowana przez uczniów klas szóstych wraz z wychowawcami. To był prawdziwy popis zdolności aktorskich.

Na hali sportowej Dyrekcja Szkoły przywitała nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców.

Po części oficjalnej, wychowawcy zaprosili dzieci i rodziców ze swoich klas, aby spotkać się na chwilę i powitać w mniejszym gronie oraz przekazać pierwsze informacje dotyczące organizacji nauki w najbliższych dniach.

Liczymy, że nadchodzący rok szkolny będzie kolejną fascynującą przygodą.