SP NR 23 MISTRZEM MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ W KOSZYKÓWCE!!!

W sobotę 16 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 36 na osiedlu Beskidzkim odbyły się finały miasta Bielska-Białej w koszykówce w ramach Igrzysk Dzieci.

W półfinale reprezentacja naszej szkoły pokonała rówieśników z SP nr 2, natomiast w finale zwyciężyła z drużyną SP nr 31.

To ogromny sukces naszych uczniów. Udało się obronić tytuł mistrzowski sprzed roku :)

Reprezentacja naszej szkoły: Gajewicz Mieszko, Wisła Filip, Geier Wiktor, Cioś-Płonka Emanuel, Gołuszek Samuel, Błotko Grzegorz, Dudzik Michał, Feret Tymoteusz, Szerszeń Mateusz, Wisła Igor, Golonka Jan, Sebastian Nawrocki, Zamojski Wojciech.

Wszystkim zawodnikom składamy ogromne gratulacje i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!!!

Wspaniałym kibicom dziękujemy za gorący doping :)

Trenerowi, Panu Grzegorzowi Błotko dziękujemy za pomoc
w przygotowaniu drużyny do turnieju :)

Tomasz Duleba