ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA

8. grudnia odbył się w Naszej Szkole po raz kolejny kreatywny warsztat "Świąteczna świeca dla Afryki". Tym razem dzieci z klas I a i I b przystąpiły do działania. Po obejrzeniu krótkiego filmu instruktażowego, pod okiem Pani Sabiny i Karoliny każdy uczestnik zaprojektował i samodzielnie wykonał kolorową, pachnącą pomarańczą świecę w szklanym naczyniu, z piaskową mozaiką, rozmaitymi ozdobami i dodatkami.

Swoje cudne wytwory szkolni artyści zabrali do domu. Na pewno będą się pięknie prezentować na świątecznym stole.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII - TUTAJ