ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

30-11-2019 17:41 imprezy i uroczystości

25. listopada z inicjatywy SU włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje maskotki, w klasach I - III wykonali plakaty misiów, a w klasie IV pod opieką Pani Eli Ratajskiej napisali wiersz.

Na każdym kroku można było spotkać sympatyczne niedźwiadki, dzięki którym ten dzień był wyjątkowo radosny.

Wiersz klasy IV

MIŚ ZDZIŚ

Raz przyszedł miś do domu. Nie powiedział nic nikomu.

Szybko do spiżarki poszedł, zabrał miód i szybko odszedł.

Przyłapała go mamusia, bo za dużo wziął do brzusia.

Brzuszek urósł mu okropnie i nie mieścił się już w oknie.

Mama bardzo się zdziwiła, swego syna zaprosiła na obiadek razem z misiem i nazwała misia-

Zdzisiem.

Od tej pory co niedziela misiu wszystkich rozwesela.

Goście są nim zachwyceni. Każdy Zdzisia sobie ceni.