"DUETY CHEMICZNE"

22-03-2024 17:12 konkursy

Kolejny sukces naszych "chemików".

12 marca uczniowie klasy 8 - Kacper Ciecióra i Piotr Szklarczyk brali udział w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym "Duety Chemiczne". Pierwszy etap tego konkursu odbywał się jednocześnie w 5 miastach województwa śląskiego. My wybraliśmy się do Katowic, które okazały się dla nas bardzo szczęśliwe. Chłopcy przeszli I etap  w którym brało udział 129 par z całego województwa. Awans do ścisłego finału uzyskało tylko 15 par.

Trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów w finale, który odbędzie się 11 kwietnia!