WYCIECZKA Z SKKT

08-06-2022 21:34 SKKT

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne zaprasza uczniów klas IV-VIII
do wzięcia udziału w wycieczce do Żywca. Wycieczka odbędzie się
20 czerwca. W planie wycieczki są:

• przejazd pociągiem Bielsko–Biała → Żywiec, Żywiec → Bielsko-Biała,

• spacer po Mini Zoo,

• Parku Zamkowym,

• zwiedzanie Starówki.

Zapisy trwają do 15 czerwca!

Wszystkich chętnych prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Magdaleną Płowucha (wychowawcą klasy 2a), Panią Gabrielą Puczka (wychowawcą klasy 4a) lub Panią Kamilą Bubała. Szczegóły wycieczki u organizatorów.

Serdecznie zapraszamy SKKT 😊