WYNIKI KONKURSU "ŚWIETLIK"

22-05-2023 8:17 konkursy

Ogłoszono wyniki XVI Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Uczniowie 14 marca zmierzyli się z pytaniami w zakresie różnych nauk przyrodniczych, a wcześniej musieli przygotować się z doświadczeń przyrodniczych. Oto tegoroczne sukcesy naszych Uczniów:

Nagroda (laureat II miejsca):  Karol Niemczyk 3b

Wyróżnienie otrzymali : Marcel Kulwicki 1a, Paweł Lejawka 1b, Piotr Lejawka 1b, Maciej Czyż 2b, Barbara Źrebiec 2b, Tomasz Bryja 3a, Mateusz Pazik 4a, Anna Lachowska 4b.

Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele: Adriana Cora, Magdalena Płowucha, Sabina Szendera, Ewelina Wawak, Karolina Zontek, Marcelin Makowski. Konkurs koordynował Pan Marcelin Makowski.

Serdecznie gratulujemy!