Z WIZYTĄ W TEATRZE

14-12-2023 17:00 profilaktyka i wychowanie

W grudniu nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję odwiedzić teatr lalek „Banialuka”. Przed południem, 11. grudnia odjechaliśmy autokarami spod szkoły, by zobaczyć świąteczne przedstawienie.

Spektakl pt. „Diabelskie figle” przeniósł nas w magiczny świat. Tym razem walka dobra ze złem miała raczej humorystyczny charakter i szczęśliwe zakończenie. Dzięki anielskim mocom święta zostały uratowane!

W tym szczególnym przedświątecznym okresie warto pamiętać, że dobro zwycięża.

Uczniowie wspaniale się bawili. Wizyty w „Banialuce” to zawsze inspirujące doświadczenie.

E.W.