ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE W NASZEJ SZKOLE

Zwierzęta egzotyczne w naszej szkole

Na przełomie lutego i marca 2023 roku klasy I i III wzięły udział w pokazie zwierząt egzotycznych zorganizowanych przez Snakes Team Anna Raszkowska. W trakcie pokazu dzieci miały okazję zobaczyć różne gatunki zwierząt, w tym między innymi świnki morskie, patyczaki, jaszczurki, ślimaki, kameleony, węże. Przewodnik opowiadał o każdym z nich, mówiąc o ich zwyczajach, pożywieniu i środowisku naturalnym.

Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo dzieci, zapewniając ochronne pojemniki i instrukcje dotyczące zachowania się w pobliżu zwierząt. Dzieci miały również okazję zobaczyć, jak się odżywiają i pielęgnują zwierzęta.

Pokaz zwierząt egzotycznych był dla uczniów naszej szkoły wspaniałą okazją do nauki i zabawy. Panowała wesoła atmosfera, a dzieciakom bardzo podobały się wszystkie zwierzęta, Każdy mógł przytulać świnki morskie, a także karmić jaszczurki. Węże były jednymi z największych atrakcji, ale dla niektórych dzieci były one trochę przerażające. Przewodnik pomagał dzieciom pokonać lęk przed wężami i wyjaśniał, że wiele z nich jest całkowicie bezpiecznych.

Podczas pokazu mogliśmy zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o zwierzętach. Przewodnik był bardzo cierpliwy i tłumaczył wszystko w sposób zrozumiały dla dzieci. Organizatorzy pokazu zadbali również o to, aby dzieci otrzymały drobne upominki w postaci kulek z motywem zwierząt egzotycznych.

Pokaz zwierząt egzotycznych był bardzo udanym wydarzeniem. Z pewnością był to dla nas niezapomniany dzień. Z tego miejsca, chcielibyśmy złożyć serdecznie podziękowana całemu zespołowi Snakes Team Anna Raszkowska. Dzięki Waszej pasji i niesamowitym zaangażowaniu, mogliśmy przeżyć wspaniałą przygodę.