KONKURS FOTOGRAFICZNY 2021/2022

Byłaś/eś w ciekawym miejscu w Polsce podczas wakacyjnych podróży? Kochasz fotografować? Uchwyciłaś/eś piękno natury w fotograficznym obiektywie? To konkurs dla Ciebie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji amatorskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Katowicach pt. „Przyroda w obiektywie”.

Zadaniem konkursu jest zachęcenie fotografów amatorów stworzenia ciekawych fotografii ukazujących piękno i niezwykłość polskiej przyrody. Świat fauny, flory oraz przyrody nieożywionej, które nas otaczają kryją w sobie nieskończoną ilość ekscytujących tematów oraz form wartych uchwycenia. Konkurs ma na celu pobudzić zainteresowanie uczestników przyrodą oraz sztukami wizualnymi, co powinno zaowocować stworzeniem interesujących tematycznie obrazów fotograficznych, o malowniczych i ciekawych formach.

Co trzeba zrobić:

1. Wywołać bądź wydrukować zdjęcia (w kolorze lub czarno - białe) o minimalnym formacie 15 x 20 cm (każdy uczestnik może przesłać do 5 zdjęć).

2. Wypełnić metryczkę (w załączniku) i dołączyć do wywołanych zdjęć (pomoc rodziców/ opiekunów mile widziana:)

3. Zdjęcia i metryczkę przekazać koordynatorom konkursu: Magdzie Płowusze - wychowawczyni klasy 2a, Kamili Bubale - nauczycielowi wspomagającemu klasa 2a, Gabrysi Puczce - wychowawczyni klasy 4a lub dostarczyć do sekretariatu szkoły do 15.10.2021 roku.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. O wynikach konkursu zadecyduje odniesienie się do założeń konkursu koncentrujących się na promowaniu polskiej – regionalnej przyrody i krajobrazów, nieszablonowość w potraktowaniu tematu, interesujący dobór fotografowanych obiektów, walory plastyczne i wartość estetyczna fotografii, jakość.

Liczymy na Waszą kreatywność!:)

Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne