OFICJALNE OBCHODY 100-LECIA SZKOŁY ODWOŁANE

Jesteśmy zmuszeni odwołać oficjalne obchody 100-lecia Polskiej Szkoły w Kamienicy połączonego z nadaniem jej imienia Józefa Drożdża z powodu narastającej fali pandemii, która dotyka także nasze miasto.

Pragniemy jednak w dniu 13.11.2020 zaprosić Was do obejrzenia na stronie internetowej szkoły www.sp23.bielsko.pl:

1. Wywiadu z córką, przyjaciółmi i znajomymi naszego patrona Józefa Drożdża
  2. Wirtualnego spaceru po SP 23

Zobaczycie Państwo co udało się przygotować.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, udział w konkursach, wykonane plakaty, gazetki, wystawy, odbyte próby przedstawienia (brakło nam tygodnia by nagrać je dla Państwa) oraz zaproszenia, banery i wydany folder.

Szczególne podziękowania pragnę złożyć:

Pani Magdalenie Szafran, która opracowała książkę "100 lat wspomnień..." na 100-lecie Szkoły Podstawowej nr 23 im. Józefa Drożdża" i wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania m.in. przesyłając wspomnienia.

Panu Radosławowi Pszczółce mężowi Pani Renaty Sadowskiej, który przeprowadził wywiady i zmontował film o patronie szkoły oraz wszystkim, którzy udzielili wywiadów.

Radzie Rodziców i wszystkim sponsorom na ręce Pani Przewodniczącej Katarzyny Fidyt za udział, krótkie słowo i sfinansowanie filmu o szkole, książki i gadżetów.

Z szacunkiem i życzeniami na spotkanie w zdrowiu i radości w lepszych czasach.

Dyrektor SP 23 - Anna Małecka-Puchałka