PONAJĘ SIEBIE I ŚWIAT

Warsztaty plastyczno-manualne pt. „Świąteczny czas z bliskimi”.

W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Poznaję siebie i świat” uczniowie klasy 2a wraz
z rodzicami brali udział przed Świętami Bożego Narodzenia w warsztatach plastyczno-manualnych. Wspólne tworzenie skrzatów sprawiło uczestnikom wiele radości i pozwoliło przenieść się w magiczny, świąteczny nastrój. Czas, który dzieci spędziły wraz z rodzicami na twórczej zabawie był bardzo cennym doświadczeniem dla obu stron. Pozwolił wzmocnić wzajemną więź, pobudzić wyobraźnię i był okazją do głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i udział w warsztatach.