KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW !!!! MAMY 4 LAUREATÓW W NASZEJ SZKOLE I ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA "TRZYMAJ FORMĘ!"

05-04-2024 19:00 konkursy

Komisja Konkursowa zakończyła prace nad wyłonieniem laureatów I etapu-szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!

Decyzją Komisji Konkursowej, do II etapu-powiatowego Konkursu zakwalifikowanych zostało 347 uczniów, którzy uzyskali nie mniej niż 75% punktów.

Do drugiego etapu z naszej szkoły pod opieką Pani Moniki Zając przechodzą: Justyna Wieja, Arlet Antoni, Klimczak Karol oraz Kutny Nadia z klasy 7a.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym!