SZKOLNY KONKURS PIOSENKI

23-03-2024 9:50 konkursy

21 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej.  Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie.

I miejsce  w grupie solistów zajęła Milena Mikler- uczennica z klasy 5 śpiewając  piosenkę Limahl  " Never Ending Story", a wyróżnienie otrzymał Lew Nawrocki z klasy 5b - prezentując piosenkę którą śpiewał  Bob Marley pt.: "Three Little Birds".

I miejsce w grupie: zespoły zdobyły uczennice z klasy 6b:

- Zofia Goch, Anna Bednarska, Marlena Frankowska

Zaśpiewały "You belong with me", Taylor Swift.

Serdecznie gratulujemy!

Ponadto -  Milena Mikler będzie reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej.

POWODZENIA ;-)