PÓŁKOLONIA

Dyrektor SP nr23 im. Józefa Drożdża w Bielsku – Białej  informuje ,

że w terminie od 26 czerwca 2023r do 07 lipca 2023r  w szkole organizowane będą półkolonie letnie

ZAPISY  W SEKRETARIACIE SZKOŁY W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE

do 12  maja 2023r

na podstawie karty uczestnika – do pobrania w sekretariacie - telefon do sekretariatu  ( 33) 811 40 13

Planowana liczba uczestników: 60 dzieci

Planowany koszt za jednego ucznia  wynosi  260,00 zł za jeden tydzień,  520,00 zł za dwa tygodnie.

Informacje o półkolonii:

- zajęcia w godz. 8,00 – 14,00  w obiekcie sali gimnastycznej

- temat zajęć „ Budujemy relacje, by zmieniać nasz świat”

Codziennie rano drożdżówka + soczek

\

W każdym tygodniu planujemy dwie wycieczki oraz wyjście do kina, zajęcia na basenie, wyjście na tor saneczkowy, wyjście do pizzerii.  Nie zapewniamy ciepłego posiłku, dzieci powinny mieć ze sobą drugie śniadanie.

Obowiązkiem rodziców jest zapoznanie się z Regulaminem Wypoczynku, dostępny w sekretariacie i na stronie szkoły.

Lista zakwalifikowanych na półkolonie  zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń 19 maja 2023 w każdym budynku szkoły.